Świąteczne bombki poszewka dekoracyjna z wwypustką Słodkie Pastele - 1
zoom_in
  • Świąteczne bombki poszewka dekoracyjna z wwypustką Słodkie Pastele - 1
  • Świąteczne bombki poszewka dekoracyjna z wwypustką Słodkie Pastele - 2
  • Świąteczne bombki poszewka dekoracyjna z wwypustką Słodkie Pastele - 3

Świąteczne bombki poszewka dekoracyjna z wypustką

85,00 zł

Poszewka dekoracyjna dwustronna o rozmiarach 45x45 cm wykonana z tkaniny welurowej z motywem świątecznych bombek na białym tle. Poszewka posiada wszytą dekoracyjną wypustkę w kolorze czerwonym o średnicy 5mm. Dzięki pięknemu wzorowi stanowią idealne dopełnienie do zestawu z innymi poduszkami.

Wybierz przewodni motyw kolorystyczny swoich Świąt i zbuduj harmonijną aranżację pełną eleganckich lub mocnych odcieni - z poszewkami dekoracyjnymi, stroikami i ozdobami na choinkę. Aby Twój dom w Święta emanował ciepłem i domową harmonią, nasze poszewki i poduszki wykonane zostały z wysokiej jakości weluru - tkaniny miękkiej i przyjemnej w dotyku, która podkreśli przytulny charakter wnętrz.

W kategorii Święta znajdziesz przepiękne poszewki z motywem świątecznym, wykonane ze świetnych jakościowo welurów. Chcemy Cię zainspirować do stworzenia własnej aranżacji w sezonie zimowym. Otul się ciepłymi poduchami w ten magiczny czas świąt.

Uwaga! Produkt sprzedawany bez wypełnienia. Możesz także dobrać pasujące wypełnienie do poszewki z kategorii Wypełnienia/Wkłady

Pranie: delikatne w 30 stopniach.

Czas oczekiwania do 10 dni roboczych!!

Poduszki dekoracyjne Słodkie Pastele

Ilość
check Produkt na zamówienie

Szczegóły produktu


SP-00427

Opis

Style
świąteczny, Boże Narodzenie
Tagi
poszewka dekoracyjna, poszewka świąteczna, poszewka na święta, poszewka w bombki, poszewka na Boże Narodzenie, poszewka na poduszkę

Specyficzne kody

Zobacz także

Produktów: 16 w tej kategorii

Komentarze (0)