Najnowsze posty

 • Dekoracyjne guziki w poduszkach - jak je dopasować?
  Dekoracyjne guziki w poduszkach - jak je dopasować?
  Liked
  Charakter poduszki tworzą różne elementy - rodzaj materiału, kolor, faktura, a nawet dodatki. Spośród dostępnych kształtów klasycznych poduszek te okrągłe wyróżniają się już samą swoją odmienną formą. Możemy jeszcze podkręcić ten efekt dekoracyjności poprzez dodanie ozdobnego guzika.
  Read More
 • Dekoracje wnętrz - nie tylko zdjęcia i kwiaty
  Dekoracje wnętrz - nie tylko zdjęcia i kwiaty
  Liked
  Dekoracje wnętrz to wszystkie elementy, które razem tworzą oryginalny wystrój aranżacji. Warto jednak pamiętać o umiarze - zbyt duża ilość drobnych ozdób może powodować wizualny efekt zmniejszenia przestrzeni i bałaganu. Jak tego uniknąć? Wybierać dekoracje wnętrz, które łączą w sobie funkcjonalność i piękno - tak jak poduszki dekoracyjne ze Słodkich Pasteli! Nasze produkty powstają z miłości do użytkowej estetyki, możesz dopasować je do wystroju swoich wnętrz, a także wybierać spośród wielu...
  Read More
 • Jak mierzymy poduszki okrągłe?
  Jak mierzymy poduszki okrągłe?
  Liked
  Wybór odpowiedniej wielkości takiej poduszki nie jest zbyt oczywisty, ponieważ kwestia pomiaru okrągłych poduch budzi pewne problemy. 
  Read More
 • Jak pielęgnować poduszki i poszewki?
  Jak pielęgnować poduszki i poszewki?
  Liked
  Nieuniknione jest, że poduszki pochłaniają kurz, wilgoć, zapachy, zdarzają się plamki. Dla utrzymania ich w nienagannym stanie, należy pamiętać o kilku rzeczach. 
  Read More
 • Co znajduje się w naszych poduszkach?
  Co znajduje się w naszych poduszkach?
  Liked
  Każda poduszka powinna wyglądać, jak milion dolarów. Nawet najpiękniejsza poszewka ubrana na słaby wkład, nie będzie prezentować się dobrze. Dlatego postanowiłyśmy, że oprócz gotowych poduszek, przygotujemy dla Was wypełnienia, które będą solidnie i sprężyste.
  Read More
 • Słodkie Pastele - Witamy!
  Słodkie Pastele - Witamy!
  Liked
  Pełne pozytywnych emocji, witamy Was w naszym sklepie! Blog będzie miejscem, gdzie przedstawimy Wam nasze najnowsze kolekcje. Opowiemy o unikatowych produktach, których nie znajdziecie nigdzie indziej.
  Read More
Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)