Obrus świąteczny okrągły 144 cm  - 1
zoom_in
  • Obrus świąteczny okrągły 144 cm  - 1
  • Obrus świąteczny okrągły 144 cm  - 2
  • Obrus świąteczny okrągły 144 cm  - 3
  • Obrus świąteczny okrągły 144 cm  - 4

Obrus świąteczny okrągły 144 cm

129,00 zł

Obrus dekoracyjny okrągły o średnicy 144 cm wykonany z tkaniny welurowej w świąteczne skarpety na szarym tle. W naszej ofercie możesz już nabyć piękne poszewki z tym samym motywem. Możemy wykonać także inne dodatki konieczne do dekoracji stołu jak bieżniki lub serwetki wykonane na zamówienie. Niesamowitym atutem jest możliwość wyboru koloru oraz rozmiaru obrusu, czy bieżnika. Dlatego zachęcamy do kontaktu i indywidualnych ustaleń.

Tkaniny w domu pojawiają się w wielu miejscach, jadalnia jest jednym z nich. Poszukujemy produktów pięknych, ale jednocześnie praktycznych. I takie są właśnie nasze obrusy, bieżniki i serwetki, obszyte dodatkowo taśmami dekoracyjnymi.

Jeśli nie masz pomysłu na stół w jadalni lub ławę w salonie to możesz wykorzystać nasze serwetki. Będą idealnym dopełnieniem dekoracji na ułożonym wcześniej obrusie. To bardzo oryginalny sposób na piękny stół. Dzięki nim stworzą Państwo wiele ciekawych aranżacji.

Motywy świąteczne idealnie wpisują się we współczesne aranżacje wnętrz. Bieżniki, serwety czy obrusy o różnobarwnej kolorystyce ożywią nie tylko domowe wnętrza, ale również restauracje. Sprawdzą się zarówno podczas wystawnych przyjęć jak również w codziennym użytkowaniu.

Pranie: delikatne w 40 stopniach. Tkanina nie jest plamoodporna.

Ilość
check Produkt na zamówienie

Szczegóły produktu


SP-00405

Opis

Style
Klasyczny, Romantyczny, świąteczny, kobiecy, wiejski, obrus Boże Narodzenie
Tagi
Obrus, obrus kołó, obrus okrągły, obruś świąteczny, obrus dekoracyjny, obrus na święta

Specyficzne kody

Zobacz także

Produktów: 16 w tej kategorii

Komentarze (0)