Louis wałek cukierek poduszka dekoracyjna Słodkie Pastele - 1
zoom_in
  • Louis wałek cukierek poduszka dekoracyjna Słodkie Pastele - 1
  • Louis wałek cukierek poduszka dekoracyjna Słodkie Pastele - 2
  • Louis wałek cukierek poduszka dekoracyjna Słodkie Pastele - 3
  • Louis wałek cukierek poduszka dekoracyjna Słodkie Pastele - 4
  • Louis wałek cukierek poduszka dekoracyjna Słodkie Pastele - 5
  • Louis wałek cukierek poduszka dekoracyjna Słodkie Pastele - 6
  • Louis wałek cukierek poduszka dekoracyjna Słodkie Pastele - 7
  • Louis wałek cukierek poduszka dekoracyjna Słodkie Pastele - 8

Louis wałek cukierek poduszka dekoracyjna

120,00 zł

Poduszka dekoracyjna wałek o wymiarach 50x16 cm (plus po 20 cm na rękawki) wykonana z tkaniny welurowej i wykończona na brzegach dekoracyjną wypustką w tej samej tkaninie. Wałek uszyty jest w formie cukierka, wiązany na końcach ozdobną tasiemką z tkaniny. To komplet składający się ze zdejmowanej poszewki i wkładu, wypełnionego puchem silikonowym. Poduszki wałki to przepiękny dodatek do każdego domowego wnętrza jak również do oryginalnych pomieszczeń klubowo-kawiarnianych.

W naszej ofercie znajdziecie wałki tradycyjne, z odobną wypustką, dekoracyjnym chwostem lub guzikiem, a także uszyty w formie cukierka, wiązany na końcach ozdobną tasiemką z tkaniny. Taki wałek to idealne dopełnienie do tradycyjnych poduszek w Twoim wnętrzu. Sprawdzi się jako zagłówek pod głowę, a jego oryginalny kształt daje możliwość wypoczynku w kilku wygodnych pozycjach. Jest podporą  pod nogi, poduszką pod kark bądź krzyż przy długich godzinach w pozycji siedziącej.

Zdajemy sobie sprawę, że każde wnętrze jest unikatowe, kolory prezentują się inaczej w innym oświetleniu, a nam zależy na spójnym wyglądzie i Waszym zadowoleniu. Ze względu na szeroką gamę kolorystyczną możemy przygotować zestaw próbek w wybranej kolorystyce, w tym celu prosimy o wiadomość e-mail.

Pranie: ręczne. Jeśli na wałek zostanie rozlany płyn, należy niezwłocznie użyć papierowych ręczników lub ściereczki, przyłożyć i pozwolić mu się wchłonąć. Nie pocieramy i nie wklepujemy. Plamy należy usuwać na bieżąco przy użyciu mokrej ściereczki lub gąbki. Działajmy ruchem zgodnym z kierunkiem układania się włosków tkaniny.  

Czas oczekiwania do 14 dni roboczych!!

Przy składaniu zamówienia, w zakładce "sposób dostawy", prosimy o podanie  koloru z próbnika. 

Poduszki dekoracyjne Słodkie Pastele

Ilość
check Produkt na zamówienie

Opis


Poduszka wałek w kolorze pięknej czerwieni  - komplet składa się ze zdejmowanej poszewki z tkaniny welurowej i wkładu wypełnionego kulką antyalergiczną. Jego wymiary to 50 cm długości (plus po 20 cm na rękawki) i średnica 16 cm.

Wałek uszyty jest w formie cukierka, wiązany na końcach ozdobną tasiemką z tkaniny. Idealne dopełnienie do tradycyjnych poduszek w Twoim wnętrzu. Sprawdzi się jako zagłówek pod głowę. Tkanina bardzo przyjemna w dotyku, dostępna w 31 kolorach.

Szczegóły produktu


SP-00210

Opis

Style
Hampton, Nowojorski, Modern,
Tagi
Poduszka Cukierek, Poduszka Wałek, Poduszka Ozdobna, Poduszka Do Pokoju Dziecięcego, Dekoracyjna Poduszka Wałek, Poduszka na święta, Świąteczna poduszka, Poduszka czerwona, Duża poduszka

Specyficzne kody

Zobacz także

Produktów: 6 w tej kategorii

Komentarze (2)
Oceń