Możliwość wyboru materiału jest tym co wyróżnia nasz sklep. Nie znajdziecie tu poduszek produkowanych na skalę masową, daleko nam do wizji sieciowych sklepów. Większość produktów wykonujemy na Wasze zamówienie. 

Zdecydowałyśmy się na polskie tkaniny. Działamy w tej branży już kilka lat, więc z doświadczenia możemy potwierdzić, że ich jakość jest świetna, a wybór materiałów coraz większy. 

Najczęściej wybierane materiały to aksamity i welury. Przede wszystkim są niesamowicie dekoracyjne, przyjemne w dotyku, ale również bardzo praktyczne. Dodatkowo duża możliwość wyboru kolorów sprawia, że wpasują się w różne wnętrza. 

Żakardy, boucle oraz tkaniny o lnianym splocie są również dostępne w naszym sklepie. Powstają z nich głównie poszewki, ponieważ te tkaniny można odświeżyć praniem w pralce. 

Paleta barw może przyprawić Was o zawrót głowy. Dlatego pozostajemy do Waszej dyspozycji. Pomożemy w wyborze odpowiedniego koloru oraz rozmiaru poduszek.

Zdajemy sobie sprawę, że każde wnętrze jest unikatowe, kolory prezentują się inaczej w innym oświetleniu, a nam zależy na spójnym wyglądzie i Waszym zadowoleniu. Możemy przygotować zestaw próbek w wybranej kolorystyce, w tym celu prosimy o wiadomość e-mail.

Tkaniny