Poduszka dekoracyjna pikowana butelkowa zieleń Słodkie Pastele - 1
zoom_in
  • Poduszka dekoracyjna pikowana butelkowa zieleń Słodkie Pastele - 1
  • Poduszka dekoracyjna pikowana butelkowa zieleń Słodkie Pastele - 2
  • Poduszka dekoracyjna pikowana butelkowa zieleń Słodkie Pastele - 3

Poduszka dekoracyjna ze wzorem butelkowa zieleń

70,00 zł

Poduszka dekoracyjna kwadratowa o rozmiarze 45x45 cm wykonana z solidnej, eleganckiej tkaniny pikowanej we wzór z przodu. Z tyłu poduszki znajduje się jednolita tkanina welurowa w kolorze butelkowej zieleni.

Wzorzyste poduszki są idealnym dodatkiem w aranżacji wnętrz. Mając stworzoną podstawową bazę z jednolitych kolorów, dodanie wyjątkowych wzorów dopełni całość. Można również w ten sposób łatwo zmienić charakter wnętrza.

Dla odważnych proponujemy dynamikę we wnętrzu, sięgając po geometryczne motywy i wzorzyste poduszki. Pozwól sobie na klasyczny relaks. W podobnej kolorystyce możesz stworzyć harmonijną i przemyślaną aranżację, korzystając z naszej oferty.

Uwaga: Produkt zaszyty na stałe. 

Pranie: ręczne. Jeśli na poduszkę zostanie rozlany płyn, należy niezwłocznie użyć papierowych ręczników lub ściereczki, przyłożyć i pozwolić mu się wchłonąć. Nie pocieramy i nie wklepujemy. Plamy należy usuwać na bieżąco przy użyciu mokrej ściereczki lub gąbki. Działajmy ruchem zgodnym z kierunkiem układania się włosków tkaniny.  

Czas oczekiwania do 14 dni roboczych!!

Poduszki dekoracyjne Słodkie Pastele

Ilość
check Produkt na zamówienie

Szczegóły produktu


SP-00410

Opis

Style
Świąteczny, Modern, Klasyczny
Tagi
Poduszka zielona, poduszka ze wzorem, poduszka pikowana, poduszka na święta, butelkowa zieleń, poduszka dekoracyjna, poduszka świąteczna, poduszka zielona

Specyficzne kody

Zobacz także

Produktów: 16 w tej kategorii

Komentarze (0)