Deer poszewka dekoracyjna z motywem świątecznym Słodkie Pastele - 2
zoom_in
  • Deer poszewka dekoracyjna z motywem świątecznym Słodkie Pastele - 1
  • Deer poszewka dekoracyjna z motywem świątecznym Słodkie Pastele - 2
  • Deer poszewka dekoracyjna z motywem świątecznym Słodkie Pastele - 3
  • Deer poszewka dekoracyjna z motywem świątecznym Słodkie Pastele - 4

Deer poszewka dekoracyjna z motywem świątecznym

85,00 zł

Poszewka dekoracyjna o rozmiarach 45x45 cm wykonana z tkaniny welurowej z motywem świątecznych gałązek i rogów renifera. Z tyłu poszewki znajduje się jednolita tkanina welurowa w kolorze czerni. Poszewka posiada wszytą dekoracyjną wypustkę w kolorze czerwonym. Dzięki pięknemu wzorowi stanowią idealne dopełnienie do zestawu z innymi poduszkami.

W kategorii Święta znajdziesz przepiękne poszewki z motywem świątecznym, wykonane ze świetnych jakościowo welurów. Chcemy Cię zainspirować do stworzenia własnej aranżacji w sezonie zimowym. Otul się ciepłymi poduchami w ten magiczny czas świąt.

Uwaga! Produkt sprzedawany bez wypełnienia. Możesz także dobrać pasujące wypełnienie do poszewki z kategorii Wypełnienia/Wkłady

Pranie: delikatne w 40 stopniach.

Czas oczekiwania do 14 dni roboczych!!

Poduszki dekoracyjne Słodkie Pastele

Ilość
check Produkt na zamówienie

Opis


Poszewka dekoracyjna o rozmiarach 45x45 cm wykonana z tkaniny aksamitnej z motywem świątecznych gałązek i rogów renifera. Z tyłu poduszki znajduje się jednolita tkanina aksamitna w kolorze czerni. Poszewka posiada wszytą dekoracyjną wypustkę w kolorze czerwonym. Dzięki pięknemu wzorowi stanowią idealne dopełnienie do zestawu z innymi poduszkami.

Możesz stworzyć piękną aranżację świąteczną z naszymi pozostałymi produktami. To także idealny prezent dla rodziny lub przyjaciół.

Szczegóły produktu


SP-00288

Opis

Style
Klasyczny, Świąteczny, Ozdobny, Bożonarodzeniowy
Tagi
Poduszka dekoracyjna, Poduszki dekoracyjne, Poszewki dekoracyjne, poszewka dekoracyjna
Tagi
Poszewka Dekoracyjna, Poszewka Świąteczna, Poszewka Na Świeta, Poduszki Świąteczne, Xmas, Poszewki W Gałązki, Poszewki W Leśne Gałązki, Poszewka rogi renifera

Specyficzne kody

Zobacz także

Produktów: 16 w tej kategorii

Komentarze (0)