Najnowsze posty

Dekoracje wnętrz - nie tylko zdjęcia i kwiaty

0 Liked

Dekoracje wnętrz to wszystkie elementy, które razem tworzą oryginalny wystrój aranżacji. Warto jednak pamiętać o umiarze - zbyt duża ilość drobnych ozdób może powodować wizualny efekt zmniejszenia przestrzeni i bałaganu. Jak tego uniknąć? Wybierać dekoracje wnętrz, które łączą w sobie funkcjonalność i piękno - tak jak poduszki dekoracyjne ze Słodkich Pasteli! Nasze produkty powstają z miłości do użytkowej estetyki, możesz dopasować je do wystroju swoich wnętrz, a także wybierać spośród wielu klasycznych i nowoczesnych modeli. Dekoracje wnętrz - nie tylko zdjęcia i kwiaty 

Przy projektowaniu wnętrza na własną rękę wiele osób zapomina, że użytkowe elementy wystroju również uchodzić mogą za dekorację. Poduszki, ozdobne pledy lub nawet dodatkowe meble, takie jak niewielkie pufy, mogą podkreślić charakter aranżacji lub wprowadzić dodatkowy element kolorystyczny, który kontrastować będzie z minimalistyczną bazą. Na funkcjonalne dekoracje warto stawiać zwłaszcza w małych przestrzeniach urządzonych w nowoczesnym i prostym stylu - zbyt duża ilość niepotrzebnych ozdób na półkach lub ramek na ścianie może stworzyć efekt chaosu. A dodatkowo, nieustannie trzeba wycierać je z kurzu! To dlatego warto zainwestować w piękne poduszki dekoracyjne, idealnie dopasowane do wnętrza - w końcu mają one podkreślać jego piękno. 

 

Poduszki z duszą - funkcjonalna dekoracja wnętrza 

Poduszki i poszewki dekoracyjne to użytkowe dekoracje, które pozwalają szybko i tanio odmienić całkowicie oblicze każdego wnętrza. W zależności od wybranego materiału, odcienia, a nawet kształtu, możesz podkreślić spójność aranżacji sypialni i salonu lub wprowadzić nowy, ożywczy element. Np. prosty, minimalistyczny salon nabierze elegancji, gdy na jasnoszarą kanapę o prostej bryle umieścisz klasyczne poduszki w stylu glamour. 

 

Poprzez dekorację wnętrz możesz także zmieniać oblicze swoich pomieszczeń co parę miesięcy, bez zamartwiania się o koszty i trudy remontu. Jeśli Twój dom oparty jest na bazowych kolorach - takich jak biel, odcienie kremu czy szarości - możesz wprowadzać poduszki dekoracyjne i ozdobne pledy w najmodniejszych kolorach sezonu i dopasowywać swoje pomieszczenia do aranżacyjnych trendów… niskim kosztem i dużą kreatywnością! 

 

Postaw na jakościowe dekoracje wnętrz 

Jak sama nazwa wskazuje, dekoracje wnętrz mają dekorować przestrzeń, a więc podkreślać jej piękno. Nie warto więc inwestować w dodatki, które po paru miesiącach użytkowania lub kilku praniach całkowicie stracą swój blask i urok. W Słodkich Pastelach znajdziesz poduszki w klasycznych kształtach i wielu nasyconych kolorach, które wykonane są z najlepszych materiałów, a ich miękki i sprężyste wypłenienie nie tylko zapewnia komfort siedzenia, lecz także nie odgniata się podczas długotrwałego użytkowania. 

Jeśli szukasz poduszek idealnych do swoich czterech ścian, sprawdź nasze kategorie - w ofercie posiadamy miękkie dekoracje wnętrz w stylu boho, hamptons, glamour, a także żywe modele we wzory i kwiaty. Sprawdź wszystkie i wybierz swoje ulubione! 

Posted in: Poradniki

Leave a comment

Log in to post comments