Najnowsze posty

Dekoracyjne guziki w poduszkach - jak je dopasować?

0 Liked

Charakter poduszki tworzą różne elementy - rodzaj materiału, kolor, faktura, a nawet dodatki. Spośród dostępnych kształtów klasycznych poduszek te okrągłe wyróżniają się już samą swoją odmienną formą. Możemy jeszcze podkręcić ten efekt dekoracyjności poprzez dodanie ozdobnego guzika.

Dekoracyjne guziki - do jakiej stylizacji?

Guziki można dopasować do poduszek w praktycznie każdej stylizacji. Od minimalistycznych, skandynawskich, boho, artdeco, klasycznych, vintage, czy glamour.

W naszej ofercie mamy klasyczne guziki obciągane tkaniną, które przygotowujemy same, więc są idealnie dopasowane. Ich rozmiar to prawie 3 cm, dzięki czemu guzik od razu rzuca się w oczy i wyróżnia poduszkę na tle całej aranżacji.

Drugi wybór to guziki szklane, piękne cyrkonie o różnych kształtach świetnie pasujące do stylu glamour. Cudownie się mienią i odbijają światło. Wielkość tych guzików to 25 mm.

Nowością w naszym sklepie będą guziki metalowe, a jednocześnie delikatne i niesamowicie ozdobne. Stawiamy tu głównie na złoto, niewielkie cyrkonie, a także perełki.
Jednak miłośnicy czerni, srebra lub unikatowych połączeń perłowego koloru ze złotem, lub złota z czernią również znajdą coś idealnego dla siebie.
Rozmiary guzików ozdobnych są różne i zależą od wzoru.

Jeśli macie ochotę na tak piękne i eleganckie dodatki, piszcie do nas!
Chętnie pomożemy Wam wybrać i dopasować do swojej aranżacji zarówno poduszki dekoracyjne, jak i dobrać do nich ozdobne guziki.

Posted in: Poradniki

Leave a comment

Log in to post comments