Tulips poszewka dekoracyjna kwadratowa z wypustką Słodkie Pastele - 1
zoom_in
  • Nowy produkt
  • Tulips poszewka dekoracyjna kwadratowa z wypustką Słodkie Pastele - 1
  • Tulips poszewka dekoracyjna kwadratowa z wypustką Słodkie Pastele - 2
  • Tulips poszewka dekoracyjna kwadratowa z wypustką Słodkie Pastele - 3
  • Tulips poszewka dekoracyjna kwadratowa z wypustką Słodkie Pastele - 4
  • Tulips poszewka dekoracyjna kwadratowa z wypustką Słodkie Pastele - 5

Tulips poszewka dekoracyjna kwadratowa z wypustką

85,00 zł

Poszewka dekoracyjna o rozmiarach 45x45 cm wykonana z tkaniny welurowej z motywem kwiatowym w tonacji żywej pomarańczy i zgaszonej mięty na jasnym tle. Z tyłu poszewki znajduje się jednolita tkanina welurowa w jasnej zieleni. Poszewka posiada wszytą dekoracyjną wypustkę w  tym samym kolorze. Dzięki pięknemu wzorowi stanowią idealne dopełnienie do zestawu z innymi poduszkami.

Uwaga! Kolor motywu kwiatowego może nieznacznie różnić się w rzeczywistości od koloru przedstawionego na zdjęciach (kwiaty wpadają bardziej w kolor żółty).

Poszewki z kwiatowym motywem sprawdzają się zarówno w salonie i sypialni, jak i na tarasie oraz balkonie - i pięknie komponują się z żywymi roślinami. Tak jak wszystkie tekstylia, poszewki dekoracyjne bezpośrednio wpływają na harmonię i odbiór wystroju - to przecież właśnie dodatki narzucają dodatkowe akcenty kolorystyczne i podkreślają “duszę” wnętrza. 

Pamiętaj, by poduszki z motywem kwiatowym łączyć z jednokolorowymi modelami - stanowić one będą idealne tło dla tych zdobionych, wyeksponują ich piękno i nie “stłamszą” wzorów.

Uwaga! Wybierając poszewkę otrzymujesz produkt bez wypełnienia. Możesz dobrać pasujące wypełnienie do poszewki z kategorii Wypełnienia/Wkłady

Pranie: delikatne w 30 stopniach.

Czas oczekiwania do 14 dni roboczych!!

Poduszki dekoracyjne Słodkie Pastele

Ilość
check Produkt na zamówienie

Szczegóły produktu


Sp-00530

Opis

Style
Klasyczny, Boho, Modern, Kobiecy, Wiejski
Tagi
Dekoracyjne poszewki poszewki w kwiaty, poszewki kwiatowe, poszewki w tulipany, poszewki luksusowe, piękne poszewki, poszewki na wiosnę, wiosenne poszewki, luksusowe poduszki, poduszki do salonu

Specyficzne kody

Zobacz także

Produktów: 16 w tej kategorii

Komentarze (0)