Wałek Venus poduszka dekoracyjna Hampton Słodkie Pastele - 1
zoom_in
  • Wałek Venus poduszka dekoracyjna Hampton Słodkie Pastele - 1
  • Wałek Venus poduszka dekoracyjna Hampton Słodkie Pastele - 2
  • Wałek Venus poduszka dekoracyjna Hampton Słodkie Pastele - 3
  • Wałek Venus poduszka dekoracyjna Hampton Słodkie Pastele - 4
  • Wałek Venus poduszka dekoracyjna Hampton Słodkie Pastele - 5
  • Wałek Venus poduszka dekoracyjna Hampton Słodkie Pastele - 6
  • Wałek Venus poduszka dekoracyjna Hampton Słodkie Pastele - 7
  • Wałek Venus poduszka dekoracyjna Hampton Słodkie Pastele - 8
  • Wałek Venus poduszka dekoracyjna Hampton Słodkie Pastele - 9
  • Wałek Venus poduszka dekoracyjna Hampton Słodkie Pastele - 10

Wałek Venus poduszka dekoracyjna Hampton

85,00 zł

Poduszka dekoracyjna wałek o wymiarach 50x16 cm, wykonana z tkaniny welurowej w jednolitym kolorze. Wałek w dotyku jest sprężysty i dzięki pastelowej kolorystyce będzie wspaniałym dopełnieniem delikatnych, stonowanych wnętrz. To również idealne uzupełnienie zestawu z innymi wzorzystymi poduszkami z naszej oferty. Poduszki wałki to przepiękny dodatek do każdego domowego wnętrza jak również do oryginalnych pomieszczeń klubowo-kawiarnianych.

W naszej ofercie znajdziecie wałki tradycyjne, z odobną wypustką, dekoracyjnym chwostem lub guzikiem, a także uszyty w formie cukierka, wiązany na końcach ozdobną tasiemką z tkaniny. Taki wałek to idealne dopełnienie do tradycyjnych poduszek w Twoim wnętrzu. Sprawdzi się jako zagłówek pod głowę, a jego oryginalny kształt daje możliwość wypoczynku w kilku wygodnych pozycjach. Jest podporą  pod nogi, poduszką pod kark bądź krzyż przy długich godzinach w pozycji siedziącej.

Zdajemy sobie sprawę, że każde wnętrze jest unikatowe, kolory prezentują się inaczej w innym oświetleniu, a nam zależy na spójnym wyglądzie i Waszym zadowoleniu. Ze względu na szeroką gamę kolorystyczną możemy przygotować zestaw próbek w wybranej kolorystyce, w tym celu prosimy o wiadomość e-mail.

Pranie: ręczne. Jeśli na wałek zostanie rozlany płyn, należy niezwłocznie użyć papierowych ręczników lub ściereczki, przyłożyć i pozwolić mu się wchłonąć. Nie pocieramy i nie wklepujemy. Plamy należy usuwać na bieżąco przy użyciu mokrej ściereczki lub gąbki. Działajmy ruchem zgodnym z kierunkiem układania się włosków tkaniny.  

Produkt zaszyty na stałe.

Czas oczekiwania do 14 dni roboczych!!

Przy składaniu zamówienia, w zakładce "sposób dostawy", prosimy o podanie  koloru z próbnika. 

Poduszki dekoracyjne Słodkie Pastele

Ilość
check Produkt na zamówienie

Opis


Poduszka dekoracyjna wałek wykonana z wysokiej jakości tkaniny welurowej o wymiarach 50x16 cm. Jej oryginalny kształt daje możliwość wypoczynku w kilku wygodnych pozycjach. Sprawdzi się jako zagłówek pod kark, podpora pod nogi lub krzyż przy długich godzinach w pozycji siedziącej.

Przepiękny dodatek do każdego wnętrza jak również do oryginalnych pomieszczeń klubowo-kawiarnianych. W naszej ofercie produkt dostępny aż w 31 kolorach.

Szczegóły produktu


SP-00197

Opis

Style
Hampton, Nowojorski, Klasyczny, Modern
Tagi
Poduszka dekoracyjna wałek, wałek, zagłówek, podpora, Poduszka ozdobna

Specyficzne kody

Zobacz także

Produktów: 6 w tej kategorii

Komentarze (2)
Oceń