Snowflake poszewka dekoracyjna z lamówką w świąteczne gwiazdki Słodkie Pastele - 1
zoom_in
  • Snowflake poszewka dekoracyjna z lamówką w świąteczne gwiazdki Słodkie Pastele - 1
  • Snowflake poszewka dekoracyjna z lamówką w świąteczne gwiazdki Słodkie Pastele - 2
  • Snowflake poszewka dekoracyjna z lamówką w świąteczne gwiazdki Słodkie Pastele - 3
  • Snowflake poszewka dekoracyjna z lamówką w świąteczne gwiazdki Słodkie Pastele - 4
  • Snowflake poszewka dekoracyjna z lamówką w świąteczne gwiazdki Słodkie Pastele - 5

Snowflake poszewka dekoracyjna z lamówką w świąteczne gwiazdki

85,00 zł

Poszewka dekoracyjna o rozmiarach 45x45 cm wykonana z tkaniny welurowej z motywem świątecznych gwiazdek w kolorystyce szarości. Z tyłu poszewki znajduje się jednolita tkanina welurowa w kolorze gołębiego błękitu. Poszewka posiada wszytą dekoracyjną wypustkę w kolorze tkaniny. Dzięki pięknemu wzorowi stanowią idealne dopełnienie do zestawu z innymi poduszkami.

W kategorii Święta znajdziesz przepiękne poszewki z motywem świątecznym, wykonane ze świetnych jakościowo welurów. Chcemy Cię zainspirować do stworzenia własnej aranżacji w sezonie zimowym. Otul się ciepłymi poduchami w ten magiczny czas świąt.

Uwaga! Produkt sprzedawany bez wypełnienia. Możesz także dobrać pasujące wypełnienie do poszewki z kategorii Wypełnienia/Wkłady

Pranie: delikatne w 40 stopniach.

Czas oczekiwania do 14 dni roboczych!!

Poduszki dekoracyjne Słodkie Pastele

Ilość
check Produkt na zamówienie

Opis


Poszewka dekoracyjna o rozmiarach 45x45 cm wykonana z tkaniny aksamitnej z motywem świątecznych gwiazdek w kolorystyce szarości. Z tyłu poduszki znajduje się jednolita tkanina aksamitna w kolorze gołębiego błękitu. Poszewka posiada wszytą dekoracyjną wypustkę w kolorze tkaniny. Dzięki pięknemu wzorowi stanowią idealne dopełnienie do zestawu z innymi poduszkami.

Możesz stworzyć piękną aranżację świąteczną z naszymi pozostałymi produktami. To także idealny prezent dla rodziny lub przyjaciół.

Szczegóły produktu


SP-00282

Opis

Style
Klasyczny, Świąteczny, Ozdobny, Bożonarodzeniowy
Tagi
Poszewka Dekoracyjna, Poszewka Świąteczna, Poszewka Na Świeta, Poszewka Na Bożenarodzenie, Poduszki Świąteczne, Xmas, Poszewka w gwiazdy świąteczne, Poszewka w gwiazdki świąteczne, Poduszka w gwiazdki

Specyficzne kody

Zobacz także

Produktów: 16 w tej kategorii

Komentarze (0)