Eva poduszka dekoracyjna kwadratowa Słodkie Pastele - 1
zoom_in
  • Eva poduszka dekoracyjna kwadratowa Słodkie Pastele - 1
  • Eva poduszka dekoracyjna kwadratowa Słodkie Pastele - 2
  • Eva poduszka dekoracyjna kwadratowa Słodkie Pastele - 3

Eva poduszka dekoracyjna kwadratowa

70,00 zł

Poduszka dekoracyjna kwadratowa o rozmiarach 45x45 cm wykonana ze sztucznego futerka z przodu. Z tyłu poduszki znajduje się jednolita tkanina żakardowa w jasnym kolorze. Futrzane poduszki są idealnym dodatkiem w aranżacji wnętrz. Mając stworzoną podstawową bazę z jednolitych kolorów, dodanie wyjątkowych wzorów dopełni całość. Można również w ten sposób łatwo zmienić charakter wnętrza. 

Uwaga: Produkt zaszyty na stałe.

Pranie: ręczne. Jeśli na poduszkę zostanie rozlany płyn, należy niezwłocznie użyć papierowych ręczników lub ściereczki, przyłożyć i pozwolić mu się wchłonąć. Nie pocieramy i nie wklepujemy. Plamy należy usuwać na bieżąco przy użyciu mokrej ściereczki lub gąbki. Działajmy ruchem zgodnym z kierunkiem układania się włosków tkaniny.  

Dostępna od ręki!!

Poduszki dekoracyjne Słodkie Pastele

Ilość
check Produkt na zamówienie

Opis


Poduszka dekoracyjna kwadratowa uszyta ze sztucznego futerka z tyłu wykończona żakardem. Niezwykle puszysta i miękka w dotyku. Jest idealną ozdobą salonu, czy sypialni. Będzie się wspaniale komponować z innymymi poduszkami w świątecznym klimacie, jej rozmiar to 45x45 cm.

Szczegóły produktu


SP-00118

Opis

Style
świąteczny, klasyczny, boho
Tagi
Poduszka dekoracyjna, Poduszki dekoracyjne, Poszewki dekoracyjne, poszewka dekoracyjna
Tagi
Poduszka na święta, Poduszka z futrem, Poduszka futrzana, poduszka z futra, poduszka na święta, poduszka do salonu, poduszka na kanapę

Specyficzne kody

Produktów: 12 w tej kategorii

Komentarze (0)